celkem 86 závodících účastníků, z toho rekordních 10 ženských posádek OK
SOUTĚŽ ELEGANCE AUTA
POŘADÍ start číslo kategorie rok výroby značka model řidič
5 11 A1 1937 BMW 328 Tomáš Jůza
4 68 A2 1967 Citroen DS-19 ID jiří Král
3 10 A1 1934 Morris sixfiften Zdeněk Řezníček
2 29 A1 1925 Laurint a klement LαK Šefc Josef
1 7 A1 1927 Packard 343 Zbyněk Pokorný
SOUTĚŽ ELEGANCE MOTO
POŘADÍ            
5 51 M2 1967 BMW R50/2 Vilem Berka
4 41 M1 1932 Matchles 500SV Josef Stuchlík
3 44 M2 1954 BSA B33 Michal Janský
2 39 M1 1947 Ogar  4 Miroslav Žák
1 38 M1 1938 NSU O4V 719 Petr Polák
DOBOVÉ OBLEČENÍ
POŘADÍ start číslo kategorie rok výroby značka model řidič
5 33 M1 1920 AJS 800 typ D Jaroslav Stuchlík
4 45 M2 1962 Ural K 750 Petr Truxa
3 81 A2 1987 Citroen 2 CV Lída Siřišťová
2 30 A1 1932 Aero 50 Iva Vítková
1 77 M1 1925 AJS 800 Stanislav Stuchlík
ŽENSKÉ POSÁDKY
POŘADÍ start číslo kategorie rok výroby značka model řidič celkem trest.bodů
5 65 A2 1965 VW Brouk 11 luxus Dagmar Strnadová 17
4 86 A2 1992 Opel Astra F Monika Holcová 15
3 71 A2 1968 Fiat  850 Helena Komárková 15
2 81 A2 1987 Citroen 2 CV Lída Siřišťová 12
1 58 A2 1967 Wartburg 353 Monika Látová 7
NEJSTARŠÍ ŘIDIČ
POŘADÍ start číslo kategorie rok výroby značka model řidič
1 55 A2 1968 Citroen 19  DS    Stanislav Michálek
NEJVZDÁLENENĚJŠÍ ÚČASTNÍK
POŘADÍ start číslo kategorie rok výroby značka model řidič
1 22 A1 1931 Tatra 12 Jiří Novák
NEJSTARŠÍ STROJ - AUTO
POŘADÍ start číslo kategorie rok výroby značka model řidič
3 5 A1 1913 Ford T-touring Jiří Sekyrka
2 3 A1 1913 Buick 31 Miroslav Mizera
1 1 A1 1908 Buick 10 Zdeněk Stuna
NEJSTARŠÍ STROJ - MOTO
POŘADÍ start číslo kategorie rok výroby značka model řidič
3 35 M1 1929 Motobecane M2 Tomáš Sýkora
2 77 M1 1925 AJS 800 Stanislav Stuchlík
1 33 M1 1920 AJS 800 typ D Jaroslav Stuchlík
NEJMLADŠÍ ŘIDIČ
POŘADÍ start číslo kategorie rok výroby značka model řidič
1 43 M2 1957 Ariel Colt Sabina Janská
VÍTĚZ M2
POŘADÍ start číslo kategorie rok výroby značka model řidič celkem trest.bodů
8 48 M2 1960 Skútr+Druzeta 502 Zbyněk Plachý 48
7 54 M2 1950 Jawa    Pérák Aleš Huml 37
6 45 M2 1962 Ural K 750 Petr Truxa 29
5 44 M2 1954 BSA B33 Michal Janský 27
4 43 M2 1957 Ariel Colt Sabina Janská 24
3 46 M2 1957 Jawa    175/356 Ondřej Vacek 23
2 47 M2 1962 ČZ 175 502-00 David Langr 20
1 53 M2 1950 ČZ 125C Miloš Jeřábek 7
VÍTĚZ A2
POŘADÍ start číslo kategorie rok výroby značka model řidič celkem trest.bodů
8 65 A2 1965 VW Brouk 11 luxus Dagmar Strnadová 17
7 57 A2 1962 Hillman Mink Super    Libor Hilman 15
6 86 A2 1992 Opel Astra F Monika Holcová 15
5 71 A2 1968 Fiat  850 Helena Komárková 15
4 84 A2 1970 U.M.M. (ARO) M 461 C Pavel Sita 14
3 81 A2 1987 Citroen 2 CV Lída Siřišťová 12
2 72 A2 1966 Gaz 21 Volha Marek Novotný ml. 9
1 58 A2 1967 Wartburg 353 Monika Látová 7
VÍTĚZ M1
POŘADÍ start číslo kategorie rok výroby značka model řidič celkem trest.bodů
8 37 M1 1937 Ariel Red hunter Milan Veselý st. 34
7 41 M1 1932 Matchles 500SV Josef Stuchlík 31
6 77 M1 1925 AJS 800 Stanislav Stuchlík 29
5 38 M1 1938 NSU O4V 719 Petr Polák 23
4 36 M1 1932 Ariel - Square four 4F6 OHC Milan Veselý ml. 22
3 39 M1 1947 Ogar  4 Miroslav Žák 21
2 33 M1 1920 AJS 800 typ D Jaroslav Stuchlík 20
1 35 M1 1929 Motobecane M2 Tomáš Sýkora 9
VÍTĚZ A1
POŘADÍ start číslo kategorie rok výroby značka model řidič celkem trest.bodů
8 27 A1 1946 Tatra 57B Vladimír Vacek 23
7 24 A1 1937 Tatra 57A Martin Štosek ml. 21
6 11 A1 1937 BMW 328 Tomáš Jůza 21
5 17 A1 1935 Aero 30 Václav Šimák 21
4 13 A1 1927 Praga Piccolo Petr Nevečeřal 19
3 18 A1 1934 Aero 30 Adolf Linhart 18
2 7 A1 1927 Packard 343 Zbyněk Pokorný 16
1 21 A1 1936 Aero 50 Jan Dostál 14
SMOLAŘ DNE
POŘADÍ start číslo kategorie rok výroby značka model řidič celkem trest.bodů
poslední 6 A1 1930 Praga Piccolo Petr Kozák 434
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ
POŘADÍ start číslo kategorie rok výroby značka model řidič celkem trest.bodů
3 35 M1 1929 Motobecane M2 Tomáš Sýkora 9
2 53 M2 1950 ČZ 125C Miloš Jeřábek 7
1 58 A2 1967 Wartburg 353 Monika Látová 7