celkem 91 závodících účastníků, 9 ženských posádek                
                 
    SOUTĚŽ ELEGANCE            
POŘADÍ start číslo kategorie rok výroby značka model řidič    
5 35 A2 1955 Škoda 440 Spartak Petr David    
4 44 A2 1965 Renault Caravelle Ladislav Jedlička    
3 36 A2 1961 Hillman Minx III.C Convertible Matěj Hilman    
2 8 A1 1932 Praga Picollo Alice Janovská    
1 10 A1 1931 Tatra 12 Jiří Novák    
POŘADÍ                
5 79 M2 1951 ČZ 150 Martin Jehlička    
4 31 M1 1946 ČZ 98 Miloš Jeřábek    
3 21 M1 1927 NSU 251 R Zdeněk Stuna     
2 20 M1 1938 JAWA Robot Tomáš Pátek    
1 23 M1 1931 BSA S 31 OHV Václav Kec    
                 
    DOBOVÉ OBLEČENÍ            
POŘADÍ start číslo kategorie rok výroby značka model řidič    
5 42 A2 1959 Renault 4CV Radoslav Pácalt    
4 76 A2 1971 Citroen 2 CV  Vrtáčková Nikola    
3 7 A1 1932 Aero 30 Václav Šimák    
2 37 A2 1961 Hillman Minx III.C Minx III.C Libor Hilman     
1 12 A1 1942 KDF 82 Jan Jarkovský    
                 
    ŽENSKÉ POSÁDKY            
POŘADÍ start číslo kategorie rok výroby značka model řidič    
5 84 M2 1967 JAWA 50 Martina Zemanová    
4 86 M2 1958 Stadion S11 Andrea Tauscherová    
3 54 A2 1970 Fiat 850 Helena Komárková    
2 64 A2 1976 Škoda 110 L Milena Jeřábková    
1 76 A2 1971 Citroen 2 CV  Vrtáčková Nikola    
                 
    NEJSTARŠÍ ŘIDIČ AUTO            
POŘADÍ start číslo kategorie rok výroby značka model řidič    
1 2 A1 1928 Tatra T 12 Phaeton Jiří Bulíček    
                 
    NEJSTARŠÍ ŘIDIČ MOTO            
POŘADÍ start číslo kategorie rok výroby značka model řidič    
1 96 M2 1961 JAWA 353 Josef Horálek    
                 
    NEJVZDÁLENENĚJŠÍ ÚČASTNÍK            
POŘADÍ start číslo kategorie rok výroby značka model řidič    
1 41 A2 1956 Spartak 440 Karel Kinčl    
                 
    NEJSTARŠÍ STROJ - AUTO            
POŘADÍ start číslo kategorie rok výroby značka model řidič    
3 4 A1 1928 Tatra T 12 Jiří Bulíček    
2 1 A1 1924 Citroen Torpedo Petr Jablečník    
1 3 A1 1924 Praga Picollo Bohumil Pipek   starsi ridic
                 
    NEJSTARŠÍ STROJ - MOTO            
POŘADÍ start číslo kategorie rok výroby značka model řidič    
3 23 M1 1931 BSA S 31 OHV Václav Kec    
2 22 M1 1929 Motobecane M2 Tomáš Sýkora    
1 21 M1 1927 NSU 251 R Zdeněk Stuna     
                 
    NEJMLADŠÍ ŘIDIČ            
POŘADÍ start číslo kategorie rok výroby značka model řidič    
1 36 A2 1961 Hillman Minx III.C Convertible Matěj Hilman     
                 
    VÍTĚZ M2            
POŘADÍ start číslo kategorie rok výroby značka model řidič celkem trest.bodů  
8 86 M2 1958 Stadion S11 Andrea Tauscherová 65  
7 97 M2 1960 JAWA 353 kývačka Josef Splavec 61  
6 93 M2 1967 Dněpr MT 12 Petr Melichar 57  
5 88 M2 1965 Dněpr K 750 M Petr Truxa 55  
4 82 M2 1952 JAWA 11 Pavel Novotný 51  
3 81 M2 1955 JAWA 11/pérák František Štumr 45  
2 98 M2 1952 BMW M 72+SIDE Vladimír Pavelka 38  
1 90 M2 1958 JAWA 250/353 Vladimír Vacek 35  
                 
    VÍTĚZ A2            
POŘADÍ start číslo kategorie rok výroby značka model řidič celkem trest.bodů  
8 75 A2 1986 Alfa Romeo 115 Aerodinamica Tomáš Bureš 35  
7 55 A2 1960 Škoda Felicia Vladimír Kříž 33  
6 67 A2 1978 Škoda 120 GLS Marek Čábelka 30  
5 54 A2 1970 Fiat 850 Helena Komárková 30  
4 46 A2 1966 Volha 21 Marek Novotný 24  
3 64 A2 1976 Škoda 110 L Milena Jeřábková 21  
2 69 A2 1973 Škoda 110 LS Jaroslav Novák 15  
1 76 A2 1971 Citroen 2 CV  Vrtáčková Nikola 15  
                 
    VÍTĚZ M1            
POŘADÍ start číslo kategorie rok výroby značka model řidič celkem trest.bodů  
8 20 M1 1938 JAWA Robot Tomáš Pátek 97  
7 25 M1 1933 Automoto A 16 Petr Šitych 84  
6 28 M1 1932 Ariel Square 4F6 Milan Veselý ml. 73  
5 26 M1 1934 Automoto A 18 Vladimír Šitych 65  
4 30 M1 1938 NSU 251 OSL Miroslav Žák 57  
3 31 M1 1946 ČZ 98 Miloš Jeřábek 54  
2 21 M1 1927 NSU 251 R Zdeněk Stuna  47  
1 22 M1 1929 Motobecane M2 Tomáš Sýkora 33  
                 
    VÍTĚZ A1            
POŘADÍ start číslo kategorie rok výroby značka model řidič celkem trest.bodů  
8 6 A1 1930 Walter Bijou Zdeněk Řezníček 91  
7 15 A1 1948 Škoda Tudor Miroslav Velinský 87  
6 9 A1 1936 Aero 30 David Mokříž 78  
5 11 A1 1930 Aero 500 Yvetta Skalická 75  
4 4 A1 1928 Tatra T 12 Jiří Bulíček 74  
3 13 A1 1938 Aero 30-roadster Tomáš Jůza 56 mladsi stroj
2 7 A1 1932 Aero 30 Václav Šimák 56 starsi stroj
1 12 A1 1942 KDF 82 Jan Jarkovský 38  
                 
    SMOLAŘ DNE            
POŘADÍ start číslo kategorie rok výroby značka model řidič celkem trest.bodů  
poslední 74 A2 1984 BMW 320i Jaromír Fialka 258  
                 
    ABSOLUTNÍ VÍTĚZ            
POŘADÍ start číslo kategorie rok výroby značka model řidič celkem trest.bodů  
3 64 A2 1976 Škoda 110 L Milena Jeřábková 21  
2 69 A2 1973 Škoda 110 LS Jaroslav Novák 15 muz 
1 76 A2 1971 Citroen 2 CV  Vrtáčková Nikola 15 zena