celkem 76 závodících účastníků, rekordních 9 ženských posádek, klasifikovano: 76 posádek
SOUTĚŽ ELEGANCE
POŘADÍ start číslo kategorie rok výroby značka model řidič
5 9 A1 1936 Tatra 12 poštovní Stanislav Plachý
4 16 A1 1936 Aero 30 Jiří Dražka st.
3 2 A1 1928 Tatra T 12 Phaeton Jiří Bulíček
2 5 A1 1958 Chevrolet apache Petr Janovský
1 17 A1 1939 Aero 30 Jiří Dražka ml.
POŘADÍ            
5 34 M1 1929 Ariel B 557 Martin Veselý
4 36 M1 1932 Ariel Square 4F6 Milan Veselý ml.
3 33 M1 1938 ČZ 250 sport Josef Vorel
2 32 M1 1931 BSA S 31 Václav Kec
1 25 M1 1927 NSU 251 R Zdeněk Stuna
DOBOVÉ OBLEČENÍ
POŘADÍ start číslo kategorie rok výroby značka model řidič
5 45 A2 1959 Škoda felicia Pavla Starková
4 24 A1 1939 Opel  kadet Štěpánek Martin
3 28 M1 1938 CZ 98 holaňdan Kateřina Veselá
2 6 A1 1932 Praga picollo Alice Janovská
1 14 A1 1936 Aero 30 David Mokříž
ŽENSKÉ POSÁDKY
POŘADÍ start číslo kategorie rok výroby značka model řidič celkem trest.bodů
5 78 M2 1959 Jawa 555 Lenka Kopáčová 66
4 39 A2 1968 Renault 8 1132 Hana Havrdová 55
3 45 A2 1959 Škoda felicia Pavla Starková 54
2 77 M2 1958 Moped stadion S 11 Andrea Tauscherová 53
1 10 A1 1930 Aero 500 Yveta Skalická 29
NEJSTARŠÍ ŘIDIČ
POŘADÍ start číslo kategorie rok výroby značka model řidič
1 2 A1 1928 Tatra T 12 Phaeton Jiří Bulíček
NEJVZDÁLENENĚJŠÍ ÚČASTNÍK
POŘADÍ start číslo kategorie rok výroby značka model řidič
1 69 A2 1972 Fiat  127 Vít Študlar ml.
NEJSTARŠÍ STROJ - AUTO
POŘADÍ start číslo kategorie rok výroby značka model řidič
  4 A1 1924 Citroen torpédo Petr Jablečník
1 8 A1 1924 Praga picollo Bohumil Pipek starší řidič-vítěz
NEJSTARŠÍ STROJ - MOTO
POŘADÍ start číslo kategorie rok výroby značka model řidič
1 25 M1 1927 NSU 251 R Zdeněk Stuna
NEJMLADŠÍ ŘIDIČ
POŘADÍ start číslo kategorie rok výroby značka model řidič
1 69 A2 1972 Fiat  127 Vít Študlar ml.
VÍTĚZ M2
POŘADÍ start číslo kategorie rok výroby značka model řidič celkem trest.bodů
8 81 M2 1958 Jawa 250 353 Vladimír Vacek 64
7 77 M2 1958 Moped stadion S 11 Andrea Tauscherová 53
6 87 M2 1970 Jawa G32/02 Miloš Jeřábek 51
5 79 M2 1950 Manet M 90 Jakub Kopáč 42
4 76 M2 1955 JAWA 11 pérák František Štumr 39
3 80 M2 1971 Jawa 592 Petr Tauscher 32
2 86 M2 1967 Dněpr MT 12 Petr Melichar 26
1 89 M2 1952 M-72 SIDE BMW M 72 Vladimír Pavelka 5
VÍTĚZ A2
POŘADÍ start číslo kategorie rok výroby značka model řidič celkem trest.bodů
8 47 A2 1979 Opel  Manta B Otakar Holec 24
7 49 A2 1972 Fiat X 1/9 Ivan Mikov 23
6 62 A2 1986 Alfa Romeo spider Tomáš Bureš 19
5 61 A2 1980 Škoda 110 R Tomáš Papoušek 16
4 42 A2 1984 GAZ 14 Čajka Marek Novotný 11
3 69 A2 1972 Fiat  127 Vít Študlar ml. 10
2 43 A2 1968 Tatra 25.srp Pavel Král 10
1 65 A2 1964 Škoda octavia TS Jaroslav Gereg 0
VÍTĚZ M1
POŘADÍ start číslo kategorie rok výroby značka model řidič celkem trest.bodů
8 32 M1 1931 BSA S 31 Václav Kec 60
7 35 M1 1940 Ariel Red Hunter Milan Veselý st. 59
6 34 M1 1929 Ariel B 557 Martin Veselý 50
5 27 M1 1938 NSU 251 Miroslav Žák 46
4 25 M1 1927 NSU 251 R Zdeněk Stuna 37
3 29 M1 1933 Auto-Moto A 16 Vladimír Šitych 33
2 30 M1 1929 Auto-Moto F  Michal Šitych 32
1 37 M1 1929 MotoBecane M2 Tomáš Sýkora 22
VÍTĚZ A1
POŘADÍ start číslo kategorie rok výroby značka model řidič celkem trest.bodů
8 3 A1 1938 Standard flying nine Bohumír Dobeš 50
7 1 A1 1931 Aero 662 Jiří Myšička 48
6 24 A1 1939 Opel  kadet Štěpánek Martin 38
5 10 A1 1930 Aero 500 Yveta Skalická 29
4 16 A1 1936 Aero 30 Jiří Dražka st. 28
3 15 A1 1939 Zbrojovka Expres Radoslav Janeba 24
2 19 A1 1932 Aero 662 Pavel Hačko 20
1 4 A1 1924 Citroen torpédo Petr Jablečník 9
SMOLAŘ DNE
POŘADÍ start číslo kategorie rok výroby značka model řidič celkem trest.bodů
poslední 55 A2 1974 Škoda 110 LS Miroslav Čábelka 118
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ
POŘADÍ start číslo kategorie rok výroby značka model řidič celkem trest.bodů
3 4 A1 1924 Citroen torpédo Petr Jablečník 9
2 89 M2 1952 M-72 SIDE BMW M 72 Vladimír Pavelka 5
1 65 A2 1964 Škoda octavia TS Jaroslav Gereg 0