celkem 73 závodících účastníků, všichni i přes neprizen počasí dojeli                  
                   
    SOUTĚŽ ELEGANCE              
POŘADÍ start číslo kategorie rok výroby značka model řidič      
5 7 A1 1950 Tatra T-600 Bohumil Pipek      
4 24 A1 1936 Zbrojovka Z5 Expres Radoslav Janeba      
3 6 A1 1930 Tatra 12 Stanislav Plachý      
2 72 A2 1959 Triumph TR3A Michal Formánek      
1 10 A1 1936 Aero  Roadster sport Dostál Jan      
POŘADÍ                  
5 92 M2 1972 Honda CBX Jaroslav Kraus      
4 33 M1 1933 Automoto A14 Michal Šitych      
3 37 M1 1930 Jawa 500 Rumpál Jiří Švejda      
2 43 M1 1939 ČZ 500  Josef Vorel ml.      
1 40 M1 1929 Ariel B557 Martin Veselý       
                   
    DOBOVÉ OBLEČENÍ              
POŘADÍ start číslo kategorie rok výroby značka model řidič      
5 80 M2 1958 Moped S11 Andrea Tauscherová pozn 2x 5 místo    
5 81 M2 1955 Jawa 555 Lenka Kopáčová pozn 2x 5 místo    
4 3 A1 1939 DKW F5 K Kašpar Jiří      
3 1 A1 1928 Tatra T 12 Phaeton Jiří Bulíček      
2 64 A2 1960 Škoda felicia Štefan Gec      
1 91 M2 1965 Dněpr IC 750 Petr Truxa      
                   
    ŽENSKÉ POSÁDKY              
POŘADÍ start číslo kategorie rok výroby značka model řidič celkem trest.bodů    
5 57 A2 1968 Renault 8 Hana Havrdová 128    
4 52 A2 1959 Škoda felicia Pavla Starková 108    
3 81 M2 1955 Jawa 555 Lenka Kopáčová 26    
2 82 M2 1951 ČZ 150C Barbara Štumrová 21    
1 80 M2 1958 Moped S11 Andrea Tauscherová 14    
                   
    NEJSTARŠÍ ŘIDIČ              
POŘADÍ start číslo kategorie rok výroby značka model řidič      
1 1 A1 1928 Tatra T 12 Phaeton Jiří Bulíček      
                   
    NEJVZDÁLENENĚJŠÍ ÚČASTNÍK              
POŘADÍ start číslo kategorie rok výroby značka model řidič      
1 17 A1 1933 Aero 662 Roman Hanuš      
                   
    NEJSTARŠÍ STROJ - AUTO              
POŘADÍ start číslo kategorie rok výroby značka model řidič      
1 14 A1 1924 Citroen torpédo František Jablečník      
                   
    NEJSTARŠÍ STROJ - MOTO              
POŘADÍ start číslo kategorie rok výroby značka model řidič      
1 34 M1 1929 Automoto A12 Petr Šitych pozn 3x 1929, vitez starsi    
2 40 M1 1929 Ariel B557 Martin Veselý       
3 41 M1 1929 Motobecane M2 Tomáš Sýkora      
                   
    NEJMLADŠÍ ŘIDIČ              
POŘADÍ start číslo kategorie rok výroby značka model řidič      
1 67 A2   Škoda 100 Vít Študlar      
                   
    VÍTĚZ M2              
POŘADÍ start číslo kategorie rok výroby značka model řidič celkem trest.bodů    
8 87 M2 1957 Jawa 250/353 Jaroslav Šebestián 122    
7 94 M2 1953 Jawa 350 Josef Horálek 89    
6 93 M2 1961 Norton ES 2 František Horálek 82    
5 83 M2 1955 Jawa 11 pérák František Štumr 46    
4 81 M2 1955 Jawa 555 Lenka Kopáčová 26    
3 90 M2 1952 IMZ M-72 Vladimír Pavelka 24    
2 82 M2 1951 ČZ 150C Barbara Štumrová 21    
1 80 M2 1958 Moped S11 Andrea Tauscherová 14    
                   
    VÍTĚZ A2              
POŘADÍ start číslo kategorie rok výroby značka model řidič celkem trest.bodů    
8 69 A2 1970 UMM M 461 Pavel Sita 74    
7 75 A2 1975 Citroen 2CV club Václav Kutílek 64    
6 77 A2 1968 Tatra 603 Pavel Král 49    
5 76 A2 1974 Fiat X 1/9 Ivan Mikov 38    
4 79 A2 1962 Buick special Petr Šanda 36    
3 64 A2 1960 Škoda felicia Štefan Gec 35    
2 55 A2 1960 Škoda felicia Vladimír Kříž 29    
1 50 A2 1968 Škoda 1000MB Petr Černý 20    
                   
    VÍTĚZ M1              
POŘADÍ start číslo kategorie rok výroby značka model řidič celkem trest.bodů    
8 31 M1 1954 Jawa 250 pérák Miloš Jeřábek 174    
7 40 M1 1929 Ariel B557 Martin Veselý  141    
6 37 M1 1930 Jawa 500 Rumpál Jiří Švejda 132    
5 30 M1 1950 Manet M90 Jakub Kopáč 101    
4 36 M1 1949 Jawa 250 pérák Přemysl Hrůza 69    
3 34 M1 1929 Automoto A12 Petr Šitych 50    
2 33 M1 1933 Automoto A14 Michal Šitych 43    
1 32 M1 1933 Automoto A16 Vladimír Šitych 40    
                   
    VÍTĚZ A1              
POŘADÍ start číslo kategorie rok výroby značka model řidič celkem trest.bodů    
8 16 A1 1931 Aero 500 Pavel Hačko 84    
7 2 A1 1931 Tatra 12 Jiří Novák 83    
6 6 A1 1930 Tatra 12 Stanislav Plachý 77    
5 22 A1 1934 Aero 1000 Jiří Dražka 76    
4 21 A1 1938 Mercedes 170 V Jan Podaný 70    
3 4 A1 1946 Tatra 57B Vladimír Vacek 58    
2 15 A1 1935 Aero 30 Jiří Dostál 57    
1 17 A1 1933 Aero 662 Roman Hanuš 57    
                   
    SMOLAŘ DNE              
POŘADÍ start číslo kategorie rok výroby značka model řidič celkem trest.bodů    
poslední 92 M2 1972 Honda CBX Jaroslav Kraus 1295    
                   
    ABSOLUTNÍ VÍTĚZ              
POŘADÍ start číslo kategorie rok výroby značka model řidič celkem trest.bodů    
3 82 M2 1951 ČZ 150C Barbara Štumrová 21    
2 50 A2 1968 Škoda 1000MB Petr Černý 20    
1 80 M2 1958 Moped S11 Andrea Tauscherová 14